close

História našej Spoločnosti

Poctivá práca, viac ako 30 rokov

Spoločnosť Kahmann-Frilla Lichtwerbung s.r.o. je logickým vyústením dlhodobej spolupráce a historického prepojenia firmy Neonex s.r.o. a Kahmann-Frilla Lichtwerbung GmbH.

Spoločnosť KLW - Kahmann-Frilla Lichtwerbung

Spojením skúseností firmy Neonex za 30 rokov pôsobenia na slovenskom trhu a rakúskej Kahmann-Frilla Lichtwerbung, ktorá si za 52 rokov existencie oprávnene nárokuje pozíciu lídra na rakúskom trhu, vzniklo dnešné KLW.sk, ktoré sa etablovalo medzi overými výrobcami a dodávateľmi svetelnej reklamy na stredoeurópskom trhu.

Komplexná ponuka výroby a produktového portfólia patrí k našim prednostiam. Komplex výrobných hál v Bernolákove umožňuje priestor pre realizáciu veľkých projektov, ako aj kusových reklám. Tri plne vybavené montážne tímy zabezpečujú montáže po celom území Slovenska a okolitých krajín.

V každom našom výrobku nájdete výsledok poctivej ručnej práce

Profil Spoločnosti
KLW - svetelná reklama

play_circle_outline Prehrať video

Majiteľ Predstavuje
spoločnosť KLW

play_circle_outline Prehrať video

REPORTÁŽ televízie
ORF NO z našej výroby

play_circle_outline Prehrať video

Kvalita výroby

Od začiatku svojej existencie firma investuje do nových technológií ako sú napr. lasery, frézy, lakovacie technológie atď. Tieto kladú vysoké nároky na riadiaci manažment a na riadenie kontroly jednotlivých zamestnancov pri výrobe.

Najnovším prírastkom v technologickom vybavení je automatická ohýbačka plechov pre výrobu písmen a laserová zváračka. Týmto vybavením inovujeme technologické postupy vo výrobe samostatných písmen a skracujeme dodacie lehoty.

Pri zváraní oceľových a hliníkových technológií je naša firma ako jediná firma z oblasti výroby svetelnej reklamy na Slovensku certifikovaná podľa EN1090 a spĺňa tým najvyššie medzinárodné štandardy. Od 1.júla 2014 smú byť uvedené do prevádzky len nosné hliníkové a oceľové prvky označené značkou CE. Vlastná výstupná kontrola výrobkov zabezpečuje dohľad pri všetkých významných procesoch. Všetky overenia kvality a skúšobné protkoly sú písomne uchovávané a v každom čase spätne overiteľné. Všetky zváračské práce vykonávajú naši pracovníci, ktorí sú vyškolení a skúšaní podľa EN 1090.

30 Rokov
skúseností
3 Výrobné
haly
3 Plne vybavené
montážne tímy

Vždy s dobou

Oblasť svetelnej reklamy sa vyvíja rýchlym tempom. Nové technológie pri svetelných diódach, druhoch a spracovaní plexiskla nás nútia byť neustále v strehu. V spoluprácí s technologickým a vývojovým oddelením našej materskej firmy KLW.at vieme pre našich zákazníkov pripraviť vyhotovenia reklám pri použití najmodernejších technológií s vysokou efektivitou spotreby energie a v nápadných dizajnoch.

Sme ekologickí

Vo vzťahu k životnému prostrediu spoločnosť zhodnocuje priemyselný odpad tak, aby jej činnosť bola v súlade nielen s legislatívou SR, ale aj EÚ. Striktné triedenie výrobných odpadov je súčasťou každej výrobnej činnosti. Spoločnosť zabezpečuje likvidáciu nebezpečných odpadov akými sú žiarivky a neónové trubice.